Úvod » Hygiena » ISOLDA dezinfekční mýdlo - NEUTRAL 500ml


        

ISOLDA dezinfekční mýdlo - NEUTRAL 500ml

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

 

Číslo produktu: VPDRM005098
naše cena bez DPH: 75,90 Kč
naše cena s DPH (21 %):
91,84 Kč
Tekuté tělové mýdlo obsahující směs alkoholů a triklosan. Používá se k běžné a preventivní hygieně rukou, zvlášť tam, kde je třeba omezit riziko výskytu bakterií, například v potravinářství, ve zdravotnických zařízeních, karanténních a infekčních střediscích a pod. Prostředek je účinný proti širokému spektru bakterií, jeho baktericidní účinnost je zajištěna do 60 sekund. Má neutrální pH. Pro potřeby zdravotnických a potravinářských provozů je receptura upravena bez použití parfemačních složek.
 
Použití:
Prostředek se dodává v praktické láhvi a nejčastěji se používá ve spojení s dávkovačem CLICK & GO, který je vybavený i bezkontaktním loketním dávkováním. ISOLDA DISINFECTION SOAP je nabízena jak v klasické (NEUTRAL) tak i v ekonomicky výhodné pěnové (FOAM) variantě.
 
Prostředek je určený pro Hygienické mytí rukou (HMR) podle normy EN 1499. Zajišťuje odstranění nečistot a snižuje množství přechodné mikroflóry z povrchu pokožky rukou. Provádí se vtíráním nadávkovaného množství prostředku do zvlhčených rukou po dobu 60 sekund. Procedura se ukončí oplachem pod tekoucí vodou. Používá se ve zdravotnictví, potravinářství a osobní hygieně.